Antelope Audio Zen Go Synergy Core -äänikortti taskukoossa
Zen Go Synergy Core on Antelope Audion ensimmäinen USB-virralla toimiva premium-luokan äänikortti, joka tuo studiotason äänitysmahdollisuudet kotiisi asti. Synergy Coren mukana tulevat efektit auttavat luomaan oman soundisi helposti ja vaivattomasti. Zen Go tarjoaa sinulle lähes saman äänenlaadun kuin ammatilaisilla on käytettävissä studiossa. Teknologia, jonka avulla Antelope Audion tuotteet ovat nousseet monien arvostettujen studioiden kalustoon, on nyt sinun käytössäsi.
Kompakti mutta tehokas Zen Go mahtuu jokaiseen kotistudioon, niin striimi- kuin äänityskäyttöön. Ylimääräiset ulostulot antavat playback-optioita ilman, että sinun tarvitsee huolehtia koneesi suorituskyvystä. Pienen kokonsa ansiosta Zen Go on helppo ottaa mukaan keikalle tai kiertueelle. Näin sinulla on aina nopea studio mukanasi.
Antelope Audio on tarkkaan valinnut 37 analog-modeled-efektiä sinua varten. Käytössäsi on kompressoreja, kaikuja, ekvalisaattoreita, mikrofonietuasteita, kitaravahvistimia ja paljon muuta. Näiden efektien lisäksi käytössäsi on koko ajan kasvava Synergy Core -kirjasto, joka tarjoaa yli 50 erilaista lisäystä kotistudio äänityksiin.
Ominaisuudet:
- Helposti mukana kulkeva “plug-and-play” USB-C-äänikortti
- Mac/Windows
- Kaksi Antelope Discrete-etuastetta (mikrofoni,linja/Hi-Z) XLR/plugi-komboliittimillä
- Neljä analogista ulostuloa
- Kaksi erillistä kuulokeulostuloa
- Laajennettavuus S/PDIF:n kautta
- Reaaliaikainen monitorointi, lähes olematon latenssi
- 64bit “Acoustically Focused Clocking (AFC)”-tekniikka
- Korkealuokkaiset A/D-muuntimet
- Mukana 37 laadukasta Antelope analog-modeled efektiä
- Synergy Core -alusta efektien prosessointiin
- Selkeä värinäyttö
Govand Kader (varmistettu kirjoittaja) –
Tosi Hyvä äänikortti ja kevyt.. helpoo asennus ….
Good sound Card and easy setting, FX working great and so fast 🙂
Govand (varmistettu kirjoittaja) –
Govand ( me ) : Tosi Hyvä äänikortti ja kevyt.. helpoo asennus ….
Good sound Card and easy setting, FX working great and so fast 🙂
Govand (varmistettu kirjoittaja) –
Perfect sound card for me …thank you Antelupe Audio